Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
176 postów 115 komentarzy

Moje komentarze

 • @Kula Lis 62 19:20:42
  Jedynie w państwie, jakie stworzyli Tusk z Pawlakiem mogą rozwijać się tego typu układy. Państwo polskie zostało podporządkowane mafijnym układom. Wystarczy popatrzeć, jak TK akceptuje uchwalane przez parlament prawo, aby zrozumieć, że ten system został całkowicie opanowany przez skorumpowanych ludzi. Nie wiem, czy można przeprowadzić w naszym kraju uczciwe wybory, czy też należy zażądać przybycia obserwatorów z krajów neutralnych.
  UE zapewne doskonale wie o rozmiarach korupcji, jakie mają miejsce nad Wisłą i do czasu, gdy nie zapanuje nad całą gospodarką naszego kraju, nie będzie ingerować. W obecnej sytuacji zachód bez przeszkód i z zyskiem wykupuje od rządu pozostałości polskich przedsiębiorstw.
  Tadeusz Polak
  „Kolesie” z PSL-u kontra „państwowcy” z Platformy
 • Walka o przetrwanie.
  Premier i obecny układ rządowy działaja tylko na pokaz. Pozwala się na odsłonięcie jednej afery / PsL / by przykryć inną / prywatyzacja PKO /. Jest to zwykłe oszustwo i zakpienie z ludzi.Tusk nie dopuści do powołania komisji śledczej, bo to oznaczałoby utratę władzy. Koalicja chce przetrwać za wszelka cenę. Wiadomo, że złodzieje zawsze dogadają się, a ich nowa umowa może wzmocnić ten układ.
  110 tys. zł miesięcznie dla Grada z państwowej spółki
 • To jest barbarzyński plan
  Teraz popatrzcie kogo wybraliście. Oni sprzedadzą całą Polskę razem z ludźmi, ktorych przypiszą do miejsca zamieszkania, a potem po obowiązkowych szczepieniach, wszystko zakończy się.
  Wyprzedaż majątku narodowego, nazywana prywatyzacją
 • @Marek Kajdas 19:52:08
  Tak, ten transporter to jedynie wóz na wojnę przeciw minom. Najgorzej, że część wojskowych uważa Rosomaka za cud techniki i potrzeb na terenie naszego kraju.Wojna przełamie te poglądy.
  Stop wojnie w Afganistanie
 • @Mirnal 10:20:09
  Od samego początku wszyscy wiedzą, czy zainteresowani są działacze PSL. Pełnienie funkcji rządowych jest następnie nagradzane synekurami.Wystarczy popatrzeć na skład zarządów firm przyznanych w podziele łupów ludowcom. Jeżeli sami ludowcy nagrywają swoje rozmowy, a następnie udostępniaqja ich opinii publicznej, to za tym musi być drugie dno. Oczywiście chodzi o władzę i tym razem prawdopodobnie o władzę w PSL.
  Kto zgodzi się na Komisję Śledczą? Władza tylko raz popełniła ten błąd. Tym razem Tusk nie może dopuścić, bo mógłby sam odczuć ten nierozważny krok.
  Setki tysięcy zł dla ludzi PSL z państwowych spółek
 • @Rebeliantka 08:27:05
  Na naszych oczach wyrosła nowa kasta. Nie dysponuje żadnymi specjalnymi umiejętnościami, ani nadzwyczajną wiedzą. Wywiady, jakie prowadzą ci dziennikarscy celebryci, świadczą o braku podstawowej wiedzy w prowadzonych dyskusjach, a jedynie umiejętność podtrzymywania rozmowy i tzw. „lania wody” pozwala im trwać w poszczególnych programach. Przecież, bezwzględne posłuszeństwo i lizusostwo wobec swoich zwierzchników, nie jest żadną z zalet, a jedynie uzasadnia moją ocenę.Nie traćmy jednak nadziei i oni znajdą się na śmietniku przy ul Woronicza.
  Państwo lekceważy swoich obywateli.
 • @kemo159 12:34:35
  Media z zachwytem podają, jakich to wielkich czynów dokonuje marszałek z Poznania, by nasi rodacy wrócili do kraju. Dziennikarze, jak zwykle nabrali wody w usta i tylko słychać gdzieś w oddali " Nic się nie stało"
  Przecież to ich nie dotyczy,im władza tyle płaci, że z takimi biurami podróży nie wybierają się na Seszele. Zresztą do znanych kurortów licencję posiadają tylko te firmy z wyższych półek.Stąd szybko dodają, że obywatele powinni wybierać renomowane biura podróży.
  Tego nie da się dłużej tolerować. Ta zmowa mediów z władzą jest już nie do zniesienia.
  Państwo lekceważy swoich obywateli.
 • @Almanzor 15:28:21
  Określanie celów udziału w konfliktach zbrojnych mogą dokonywać mężowie stanu w poczuciu odpowiedzialności za swój kraj. Do tego potrzeba nie tylko samodzielności w myśleniu, ale również umiejętności wykorzystania posiadanych atutów. Jeżeli jednak dominujący styl w uprawianiu polityki ciągle dotyczy pozycji w głębokim skłonie, to trudno znaleźć moment do przedstawiania racji w imieniu narodu.To nie obcy przekonują nas o potrzebach naszego udziału w określonych działaniach, a to nasi politycy przed nami uzasadniają nasz udział.Ciągle zadajemy sobie pytania, dlaczego tylko my dopłacamy do każdej wojny.
  Jakie mamy elity polityczne, taką mamy politykę.
  Stop wojnie w Afganistanie
 • Skąd ta obojętność naszych rodaków"?
  Zadziwiająca jest obojętność naszych rodaków na alarmujące wieści o sytuacji w naszej armii. Nie wiem, czy to można nazywać armią, czy to jest tylko zbieranina ludzi w mundurach. Jeżeli dzisiaj nikt nie zaprzecza, że nasze wojsko nie jest w stanie wykonać jednostką typu brygada, żadnego taktycznego zadania, jeżeli nie mamy zgranych sztabów do kierowania działaniami bojowymi, to jesteśmy na prostej drodze / o czym zapewne marzą decydenci / do dalszego głębokiego reorganizowania , pozostawiając pododdziały reprezentacyjne. Zresztą, ci zawodowi prezenterzy daleko odbiegają w wykonywaniu czynności w stosunku do tych żołnierzy z poboru.
  Prawie 20 lat trwa likwidacja i ciągle robią to ci sami ludzie. Obecny prezydent zaczynał ten proces, jako wiceminister, a teraz kończy w roli prezydenta.
  Po co było tworzyć te wielkie dowództwa, przenosić je z jednego garnizonu w drugi, a dzisiaj gdy nie ma pomysłu na siły zbrojne, znów ogłasza się nowa reorganizację.
  Wywiad dla „Niedzieli”
 • Czas rozliczyć odpowiedzialnych
  Nie udało się rządowi zagrzać na emocjach kibiców i ukryć towarzyszących przygotowaniom do Euro przekrętom. Teraz zacznie się etap rozliczeń.Tak niewielu ludziom udało się przynieść wstyd całej Polsce.
  Polacy nic się nie stało?
 • @nonscolar 20:03:36
  Ze względu na niecenzuralny język i braki w zachowaniu Twój udział w dyskusji na tym blogu zakończył się.
  Suwerenność Narodu i emisja pieniądza

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej