Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
176 postów 115 komentarzy

Komorowski-"niedopracowany wzór demokraty"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Słusznie więc przypomina się panu prezydentowi jego dwulicowość. Jestem przekonany, że jako młody człowiek regularnie wrzucał kartki do urn wyborczych i akceptował wybory bez skreśleń.

Wyobraźmy sobie księdza, który dziatwę namawia do odmawiania paciorków, a sam tego nie czyni. Gdyby taka wiadomość dotarła do parafian, wówczas biskupi z pewnością uwolniłby takiego pasterza od jego owieczek. Zapewne byłby to gest rozsądku i sprawiedliwości. W państwie świeckim takie myślenie jest obce.

Kilka dni temu mimo wyraźnych akcentów wzywających do rozsądku i umiaru, hucznie, rzec by można z tryumfalnym zadęciem obchodzono kolejna rocznicę wyborów z 4 czerwca 1989 roku. Wielki ślad swojej obecności w mediach usiłował pozostawić prezydent Komorowski. Mogłoby się wydawać, że swoim osobistym udziałem w wyborach w tamtym dniu usiłował rodakom, przypomnieć znaczenie tej daty.

Niestety słoma z butów wyszła i okazało się, że nasz pan prezydent zbojkotował wówczas ze swoją małżonką tamte wybory. Było to oczywiście jego prawo, wybory były wolne, ale po co tyle hałasu i przekonywanie / zwłaszcza młodzieży/ Polaków o wiekopomnym znaczeniu tamtych wyborów.

Słusznie więc przypomina się panu prezydentowi jego dwulicowość. Jestem przekonany, że jako młody człowiek regularnie wrzucał kartki do urn wyborczych i akceptował wybory bez skreśleń. Poniższy komentarz celnie oddaje rozterki duchowe głowy państwa. 

dr Tadeusz Polak 

KOMENTARZE

 • Komorowski chazarski barbarzyńca a nie niedopracowany wzór demokraty.
  Komorowski chazarski barbarzyńca. http://www.savetubevideo.com/?v=vpjvQ0zSxfg [Czaszki i złoto (15 kg) z Miednoje zniknęły. Od 20 lat nie daje za wygraną były milicjant Janusz Domaszewicz. To pospolite barbarzyństwo władzy w Polsce. Komorowski od samego początku prowadził negocjacje z Rosjanami. Teraz gdy jest Prezydentem nie może mówić, że to nie jego sprawa. Historia jako nauka podporządkowana jest polityce. Szczególnie dotyczy to dziejów najnowszych, ale nie tylko. Również wydarzeniom odleglejszym czasowo, a pisząc dokładniej: niektórym naukowym teoriom, które są z nimi związane, grozi celowe zepchnięcie w otchłań niepamięci. Bo są niewygodne, niepoprawne, wręcz groźne dla możnych tego świata. Zgodnie z obietnicą Stalina Chazarowie dostali w panowanie piękny kraj nad rzeką Wisła. Spełnili tylko jeden warunek. Wymordowali Polaków świadomych aby im zagrozić oraz władzy ruskiej w Polsce. Nie wszystkich wymordowali jednak. Pierwotnie Chazarowie byli pogańskimi szamanistami, później zdawało się, że przyjmą islam, ostatecznie jednak przeszli na... judaizm, który stając się religią państwową ogarnął również prosty lud. Stali się „chazarskimi Żydami", chociaż- nie zapominajmy- w chanacie mieszkali również „Żydzi - Semici" uciekający przed władzą Bizancjum i muzułmanami. Przybywający wraz z nimi rabini stali się duchowymi przewodnikami Chazarów. Świadczą o tym chociażby prace wykopaliskowe Murada Magomedowa w Belendjerze i Semenderze (dawnych chazarskich miastach nad Morzem Kaspijskim). Uczony ten odkrył nie tylko groby chanów, ale i symbol ich władzy: sześcioramienną gwiazdę. Słowianki stawały się chazarskimi nałożnicami lub - po przejściu na judaizm- żonami. Tłumaczyłoby to współczesny antropologiczny obraz potomków europejskich żydów, wśród których nie dominuje typ semicki (jego cechy są co najwyżej w niektórych przypadkach mniej lub bardziej wyeksponowane) a turecko - tatarsko - słowiański. 9 z 10 żydów mieszkających w Europie i obu Amerykach ma korzenie chazarskie, a nie semickie. Jako ciekawostkę podam, że według ustaleń Pollocka nazwiska: Halperin, Alpert, Halpern, Galpern itd. - tak częste wśród europejskich żydów - świadczą o chazarskim rodowodzie ich nosicieli (np. „Alper" w języku chazarskim oznacza „śmiałego rycerza"; miano to chan przyznawał szczególnie wybijającym się wojownikom). Podobnież: Kaplan, Caplon, Koppel itd. („Kaplan" oznacza „dzikiego jastrzębia") oraz- co oczywiste- Kogan, Kagan, Kaganowicz.

  We wrześniu 1966 r. Pollock postanowił oficjalnie uczcić 1000-lecie żydowsko-chazarskiego przymierza. Nie zgodziły się na to izraelskie władze między innymi dlatego, że teorię o chazarskim, to jest nie palestyńskim, pochodzeniu europejskich żydów podjęli Arabowie. Naprawdę nikogo z oficjeli nie obchodziło, czy Pollock ma rację czy też mija się z prawdą. Po raz kolejny polityka nie pozwoliła historii wybić się na niepodległość.] -
  No bo się wszyscy boją, Polacy dali się zastraszyć. W Historii naszego Narodu, czy to za korony, czy za czasów okupacji czy nawet po wojnie nigdy Polacy nie byli tak stłamszeni i zastraszeni jak dziś. Dajemy się bić batem po grzbiecie i plują nam w twarz. Kiedyś powiedział żyd: potrzeba nas trzech, jeden w rząd,drugi w sąd, a trzeci w wojsko i kraju nie ma. Komorus i Tusk mają się dobrze gdyby nawet zamordowano 1/3 narodu polskiego te bydło stało by niewzruszone , przecież to nie Rosjan zamordowali tylko Polaków a to już nie z jego kraju. Największy przekręt w historii Polski to ruski szpieg na najwyższym stanowisku Polskim, jak mogło do tego dojść?, Hańba Polacy, Hańba straszna, mnie bardzo wstyd za "takich polaków". Kiedy Polscy Patrioci ruszą do boju ? , raz na zawsze wypleńmy tę czerwoną żydowską zarazę !!! Polacy do boju !!!
 • Wizja niedalekiej przyszłości .
  https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/374993_166556306842699_300776605_n.jpg
 • ----DRAMAT
  http://www.youtube.com/watch?v=dtjRH-HCxTE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej