Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
176 postów 115 komentarzy

Panie prezydencie-dlaczego?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak bowiem, można przyjmować do wiadomości fakt, że na najwyższym urzędzie w państwie okazywany jest brak szacunku dla uchwalanych ustaw i to w sytuacji, gdy prezydent RP i Prokurator Generalny są informowani o takich przestępstwach.......

Każdy dzień przynosi nowe sensacje. A to Pawlak został zdetronizowany, obraził się i jest o czym mówić, a to pozamieniano w trumnach ofiary smoleńskie, a to „złapany” został piroman, co to miał przy pomocy 4 ton materiałów wybuchowych zniszczyć sejm ze wszystkimi politykami/ niedorzeczne w naszych warunkach / spraw przybywa, stają się one newsami i mogłoby się wydawać, że przykrywają niecne postępki, pospolite przestępstwa.

Tak to wydaje się wyglądać w oczach naszych władz państwowych. Jeżeli bowiem czytam i słucham o tym, że prezydent Najjaśniejszej Rzeczpospolitej pan Bronisław Komorowski mianuje / zresztą zgodnie z uprawnieniami /na pierwszy stopień oficerski niezgodnie z ustawą sejmową, a następnie powołuje te osoby na stanowiska sędziów RP, co w takiej sytuacji jest również wbrew prawu, a wszystko to dlatego, że odpowiedzialny wojskowy pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości celowo wprowadza w błąd głowę państwa i odpowiedzialni chowają głowę w piasek, wszystkim wydaje się, że nic się nie stało / jak w tej piosence /, to wygląda to gorzej niż zamiatanie pod dywan.

http://pietkun.nowyekran.net/post/80354,uwaga-uklad-siega-po-psychiatrow

Jak bowiem, można przyjmować do wiadomości fakt, że na najwyższym urzędzie w państwie okazywany jest brak szacunku dla uchwalanych ustaw i to w sytuacji, gdy prezydent RP i Prokurator Generalny są informowani o takich przestępstwach, a winni tych naruszeń prawa nie ponoszą konsekwencji, a jedynie osoba informująca o łamaniu praw jest ścigana przez tabuny prokuratorów i sędziów wojskowych.

Jeżeli w II RP mianowanie na pierwszy stopień oficerski i powoływanie na stanowisko sędziego może odbywać się wbrew prawu, to jak mają być przestrzegane inne ustawy, a za jakim przyzwoleniem ci powołani wbrew prawu sędziowie, mają sprawować swoje urzędy. Jeżeli taki sędzia posiada świadomość / a przecież, jako sędzia powinien doskonale o tym wiedzieć/ swojego bezprawnego powołania, to i z taką przyzwoitością może stosować prawo w praktyce.

A może warto, by zarówno Prokurator Generalny, jak i prezydent RP przypomnieli sobie słowa przysięgi, jakie składali przed obejmowaniem urzędu.

W Polsce może żyć się biedniej, mogą dopadać nas klęski nieurodzaju, żywiołowe, ale jeżeli Prokurator Generalny / któremu od marca br. pan premier  nie zatwierdził sprawozdania za rok 2011/ i prezydent RP nie reagują na łamanie ustaw, to nie czeka nas dobra przyszłość.  

Tadeusz Polak

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej