Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
176 postów 115 komentarzy

Podpalacze i złodzieje, chcą ukryć swoją twarz.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś w dniu 16 grudnia, gdy na Śląsku ludzie przeżywają kolejna tragedię z kopalni Wujek, SLD-owscy następcy nagle przypomnieli sobie o rocznicy śmierci prezydenta Narutowicza.

W świecie mediów wielki zamęt. Spece od propagandy robią wszystko, by ludziom zamącić w głowach. Nagle okazuje się, że ci, którzy od ponad kilkudziesięciu lat, wyznający lewicowe poglądy, jak to powiedział Mussolini-„ja socjalizm mam we krwi „ , którzy na sztandarach wypisali hasła antykościelne, ci sami dzisiaj poszukują faszystów na prawicy. Sami stroją się w piórka zbawicieli i wojujących antyfaszystów. Zresztą im jest obecnie obojętnie, czy są faszystami, czy antyfaszystami, ważne, by mieli swojego wroga i pod osłona policji mogli go zwalczać.

Wyjątkowy brak kultury i naganne prowadzenie audycji dało się zauważyć na znanym śniadaniu, prowadzonym przez ulubienicę rządzących. Niektórym posłom biorącym udział w tej „dyskusji” to nawet Kamyczek nie pomoże. Polityczne zaślepienie, przy wsparciu prowadzącej ten program pozwalało niektórym panom na uzewnętrznienie w pełnej krasie swojego chamstwa.   

Mamy więc sytuację, że ten co wyrywa torebkę z rąk kobiety, wtapia się w tłum i woła z innymi „łapać złodzieja” oraz inny popalający stodołę, włącza się do jej gaszenia. Czy zatem jest on złodziejem, czy obrońcą pokrzywdzonych? Czy to jest strażak, czy podpalacz? W moim przekonaniu to zawsze złodziej i podpalacz. Ale w naszych mediach, to obraz mamy zupełnie inny.

Dziś w dniu 16 grudnia, gdy na Śląsku ludzie przeżywają kolejna tragedię z kopalni Wujek, SLD-owscy następcy nagle przypomnieli sobie o rocznicy śmierci prezydenta Narutowicza.

A może ta impreza pod Zachęta w stolicy ma tylko przykryć te wspomnienia. Nikt oczywiście nie może zaprotestować wobec tej szopki, ponieważ mamy wolność słowa, „równy dostęp do mediów”, a z telewizora gospodarz nawołuje nas do wspólnego marszu. Chciałby powiedzieć- nic się nie stało-chodźmy razem.

Roman Obawa

 

KOMENTARZE

 • Byłem na tym wiecu. Lewicowych formacji było mnóstwo. Wszyscy zgodnie milczeli o masonerii i komunizmie.
  Pomylił im się Niewiadomski z Wasiakiem, a Winnickiego okrzyknęli - że faszysta i Eligiusz!
  Zaraz się wgrają filmy, będące świadectwem co oni tam mówili.
 • Są już filmy o tym, jak przebiegał wiec;
  Niedziela 16-tego grudnia 2012, godz. 12:11 - trwa wiec zwołany przez lewicowego burmistrza Ursynowa Piotra Guziała, podczas którego wspominany jest prezydent RP zabity w zamachu. Dwa dni wcześniej Piotr Guział na antenie Radio TOK FM stwierdza, że Narutowicz był jedynym prezydentem RP zabitym w zamachu. W świetle tego co ludzie wiedza o tragedii smoleńskiej - jest to klamstwo, bo Kaczyński i Kaczorowski również zgineli w zamachu. Podczas tego wieku jeden z polityków lży Roberta Winnickiego przypisując mu cechy Eligiusza Niewiadomskiego. Politykowi lewicowemu myli się Eligiusz Niewiadomski z Ludwikiem Wasiakiem, tak bardzo boi się Polskich Drużyn Strzeleckich, które jak wiadomo - nie skrzywdziły by nawet muchy.
  http://www.youtube.com/watch?v=36t9J3Wk9y4
 • @Eugeniusz Sendecki 20:10:02
  Miller, Palikot i Celiński wykorzystali historię do przypomnienia sobie i swoim zwolennikom, że funkcjonują. Nie było to nic, co by świadczyło o uczczeniu pamięcią zabitego prezydenta Narutowicza. Oni upiekli na tym ogniu swoje pieczenie. Ciekawie wyglądał wsłuchany w agitację mówców, młody człowiek w mundurze, podpułkownik WP. Trzeba zapytać, jaki to regulamin pozwolił pułkownikowi w uczestniczeniu w tym politycznym spektaklu? A może ktoś prześle panu ministrowi ten przykład apolityczności wojska.
  Mówcy ponarzekali na sytuację, ale jednocześnie pochwalili rządzących. Ot zebrała się asysta obecnych władz.
  Miller poszukiwał koloru brunatnego wśród tych, co wpisali sobie na sztandarach hasło, Bóg Honor Ojczyzna. Palikot powalczył o głosy homoseksualistów, a Celiński nie miał właściwie nic do powiedzenia. Prezydent wysłał swojego przedstawiciela w osobie T. Nałęcza. Musiał przecież zaistnieć. Ciekawe, kto go reprezentował w kopalni Wujek?
  RO

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej