Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
176 postów 115 komentarzy

SKANDALICZNE ELITY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kim właściwie my, jako obywatele jesteśmy w tym państwie? Czyj to jest kraj, w którym żyjemy? Co to jest za kraj, w którym pod błahym pozorem policjanci w biały dzień biją swoich obywateli........

Kim jesteśmy w tym państwie?

Dr Tadeusz Polak.

Bezprawie w majestacie prawa-alarmują internauci na wielu portalach dyskusyjnych. A jak powiedzieć inaczej, skoro sędzia w stanie spoczynku pisze list do premiera RP informując go o łamaniu prawa przez sędziów i prokuratorów wojskowych. I nie są to jakieś zasłyszane ploteczki, ale poparte dowodami fakty, z których jednoznacznie wynika, że sprawy mają się na tyle źle, że o sprawach powinien wiedzieć szef rządu. Skoro bowiem, w tym temacie brak jest zainteresowania Prokuratora Generalnego, to pozostaje osoba decydująca w naszym kraju praktycznie o wszystkim. Celowo nie mówię tu o prezydencie, ponieważ pan Bronisław Komorowski poprzez swoich współpracowników, jest skutecznie odizolowywany i nie wykazuje zainteresowania takimi sprawami, co zostało praktycznie sprawdzone.

A jednak władzy i tak zwanym potocznie, elitom politycznym w tym kraju nie przeszkadza, że kieruje takim bezkarnym państwem, dla nich  najważniejsze jest bowiem to, że władza może robić co chce, zadowoleni są przede wszystkim urzędnicy, mogący zadbać o swoje interesy i co kilka lat wykazać swoją lojalność poprzez powszechne głosowanie za wskazanymi przez partię elitami. Kto może im przeszkodzić w tym sposobie sprawowania władzy? Jeżeli nawet naród znalazł  sposób i poprzez referendum, zaczyna na śmietniki historii wysyłać burmistrzów, wójtów i prezydentów miast, to już prezydent Bronisław Komorowski spieszy z inicjatywą legislacyjną, by w przyszłości uniemożliwić taki sposób pozbawiania stołków bezkarnych włodarzy. Zapowiedź premiera o zastąpieniu prezydenta HGW, komisarzem HGW, jest typowym przykładem arogancji i wykorzystywania prywaty i partyjnego spojrzenia dla ratowania osobistych korzyści.

  Obok rzetelnych, uczciwych sędziów i prokuratorów codziennie nasze zdumienie i bezsilny protest wzbudzają oskarżenia i wyroki ludzi, którzy pod znakiem godła uprawiają prywatę i arogancję, dając nam do zrozumienia, że możemy im skoczyć tam……Kto znajdzie podobny kraj? A jednocześnie usta pełne frazesów i propagandowa ściema w imię troski o obywatela, co wylewa się z odbiorników telewizyjnych każdego dnia.

Jeżeli bowiem przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości, za jakich niewątpliwie należy uważać, sędziów, prokuratorów i komorników, oskarżani są o popełnienie przestępstw, a ich koledzy chronią ich poprzez bezprawne umarzanie spraw, fałszowanie dokumentów, zeznań oraz  ukrywanie dowodów, to na jaką sprawiedliwość mogą liczyć zwykli ludzie. Trudno nam się pogodzić z faktem, że afera Amber Gold mogła zaistnieć przy bierności państwa, urzędniczki z opieki społecznej dalej pracują mimo tragedii w Hipolitowie, a urzędniczka w Krakowie dalej może brać łapówki, po tym, jak sąd uznał, że 15 tysięcy złotych, to zbyt drobna kwota, mimo, iż dla niektórych, to ciągle wysokość rocznych dochodów.

Wszyscy pamiętamy, jak to swego czasu Dowody w formie cyfrowych nagrań, były podstawą prawomocnego wyroku skazującego w tzw. aferze Rywina. Zatem, dlaczego obecnie Prokurator Generalny mając takie dowody z działalności prokuratury wojskowej nie interesuje się tymi sprawami?  

Kim właściwie my, jako obywatele jesteśmy w tym państwie? Czyj to jest kraj, w którym żyjemy?  Co to jest za kraj, w którym pod błahym pozorem policjanci w biały dzień biją swoich obywateli, tylko dlatego, że korzystając z demokratycznych uprawnień i biorą udział w manifestacji, czyj to kraj, w którym urzędnicy biorący łapówki są bezkarni, a przedstawiciele prawa dla ludzi są bezwzględnymi wrogami? Nie ma innej odpowiedzi, jak ta, zaprezentowana ostatnio w mediach- Polaku, dla tego państwa jesteś nikim. Za kilka dni ulice stolicy mają być pełne protestujących, jednak główna uwaga skupiona jest tylko na tym, jak przeszkodzić w tym proteście, ale nikt nawet nie próbuje zastanowić się nad przyczynami tego ogólnopolskiego gniewu. Trudno jednak oczekiwać od rządzących poważnego traktowania własnych rodaków wówczas, gdy cała opinia publiczna przez ostatni okres karmiona jest właściwie tylko wewnętrznymi sprawami partii rządzącej i jej walką z opozycyjnymi politykami.

Cóż może pomyśleć o premierze człowiek, który na pamiętne uznanie abonamentu RTV niepotrzebnym haraczem, zaprzestał płacić , a teraz jest ścigany przez komornika i  urzędników skarbowych. Twierdzi, że zawiódł się na premierze, ale premierowi to nie przeszkadza, bowiem teraz są inne hasłowe kłamstwa, nad którymi władza i media wspólnie pracują.

Dobrze opłacanym i hołubionym przez władzę dziennikarzom nie przeszkadza, rozrost biurokracji i nienormalne podwyżki płac urzędnikom na różnych szczeblach, bowiem ważne dla nich jest nie to, co dobre dla Polski, ale to, co korzystne dla nich. Stąd nie przeszkadza im specjalnie to, kto ma rządzić Warszawa po odwołaniu obecnej prezydent. Oni, tak jak premier nie chcą zmian. Na szczęście zmian potrzebują obywatele i oni jak zawsze te zmiany wywalczą.

Tadeusz Polak

 

KOMENTARZE

 • W socjalizmie zawsze jednostka niczym
  Jak stwierdził ich tzw,poeta.

  Opcja jest jedna wszyscy won-tylko jak to zrobić?
 • Polska MAFIA URZĘDNICZA po 1989 roku , to Tragedia HISTORII POLSKI,
  Największa Mafia to obecna MAFIA URZĘDNICZA
  Kąkolowa 81 w Warszawie
  Mafia Urzędnicza postanowiła ZABIJAĆ bo dokonała WIELU KRADZIEŻY, i chce zdążyć , zanim OBECNIE RZĄDZĄCY ZOSTANĄ ODWOŁANI;

  08/09/2013, NIEDZIELA, ponowny ATAK od Patriotów 154, na Kąkolową 81
  - TESCO Patriotów Nielegalnie postawione OTWORZYŁO 24/24 od 08/09/13 bez powiadamiania kogokolwiek w sasiedztwie, tak samo jak zostało wybudowane bez powiadamiania kogokolwiek z sasiadów
  - TESCO Patriotów 154 dostawa TOWARU w NIEDZIELĘ w południe od godziny 11;45 na włączonych silnikach do godziny 14-tej (rządzą i mamy żyć w smordzie, huku i brudzie !!!!)
  - MAFIA Urzędnicza, odcina mnie kontakt telefoniczny pozbawia mnie ŁĄCZA TELEFONICZNEGO Stacjonarnego
  - MAFIA, blokuje w tym samym czasie również mój telefon komórkowy abym nie mogła zadzwonić po pomoc
  - TESCO przy huku silnika olbrzymiej ciężarówki, wylega i rozładowuje w niedzielę pełną ciężarówkę towarów . HUK NIESAMOWITY. Prowokacja. Wylega również Ochroniarz w koszuli jak policyjna

  Atak w tym samym czasie z drugiej strony ulicy Kąkolowej na Kąkolową 81
  - Kakolowa 81a , ojciec moich oprawców młodych Kalbarczyków nagle znika, zas pozostaje z wnuczka tylko jego żona, czyżby to ON ZORGANIZOWAŁ AKCJĘ i pobiegł do kumpli !!!!!!!
  - Kąkolowa 81b, ponownie zniszczyła-zamurowała komin w moim budynku, jak również zniszczyła moje łącze wody.

  W niedzielę 08/09/2013 SPOKOJU NIE MAM ale za to mam ;
  - Zniszczony komin,
  - okradanie kanalizacyjne ,
  - odłączone telefony,
  - burdy pod oknami
  - dostawę i przetaczanie towarów w południe przez 2-godziny
  - kpiny pracowników TESCO
  - niepokój, brud i smród, jednym słowem piekło
  Pracownicy TESCO, DOSTAWCY to KOLABORANCI tego Nagminnego BEZPRAWIA TESCO i POLSKIEGO Urzędnika.
  Nie dzwonię na Policje, ponieważ wiem że nawet nie przyjadą, gdyż ta interweniowała u mnie 2 dni temu o 5-tej 30 rano i wówczas dowiedziałam się, ŻE POLICJA NIE INTERWENIUJE JAK WCHODZI W GRĘ POLITYKA.
  Tak właśnie to usłyszałam.
  Okazuje się, że u mnie wchodzi w grę polityka to piekło to polityka !!!!!
  NIE ZROZUMIAŁAM POLICJI z WAWRA. !!!!!!

  Kąkolowa 81 to "OBÓZ KONCENTRACYJNY XXI wieku" w którym MORDUJĄ swoje Ofiary, URZĘDNICY POLSCY i współpracujący z nimi KOLABORANCI.
  Jest to chyba NAJWIĘKSZY SKANDAL w obecnej POLSCE.
  SKORUMPOWANY POLSKI "PRACOWNIK na URZĘDZIE" może WSZYSTKO nawet bezkarnie MORDOWAĆ.

  Chcesz wiedzieć więcej zapoznaj sie z 19-toma stronami komentarzy do różnych artykułów, w który bloger RUDOLF opisuje, jak się obecnie morduje i niszczy ludzi w Polsce, adres poniżej;
  http://www.nowyekran.net/comments/10922,rudolf

  Powiadamiaj, przesyłaj dalej, bo jutro zlikwidują kogoś z Twojego najbliższgo otoczenia.
  Elzbieta Hannna Dębska Paczka,
 • @Rudolf 15:16:22
  08/09/2013 NIEDZIELA AWARIA w południe mego telefonu stacjonarnego (odblokowane po 30 minutach o dziwo !!!!!!)

  pod moimi oknami dosłownie 25 metrów od mego tarasu i sypialni tego samego dnia ;
  08/09/2013 NIEDZIELA godzina 11 do 14-tej do TESCO dostawa towaru w godzinach 11-14 na pełnych silnikach

  09/09/2013 PONIEDZIAŁEK godzina 1-sza 40 minut w NOCY powtarzam jest pierwsza w nocy, podjechał i stoi pod moją sypialną NA PEŁNYCH SILNIKACH ciężarówka "TPI 03 GL" .
  Podkreślam jest godzina obecnie 2-ga w nocy, motor ciężarówki z dostawą do TESCO caly czas pracuje.

  Dzwonię o godzinie 1-szej 55 pod 997 numer POLICJI.
  POLICJA stanowisko nr 6 (Kobieta) wysłuchuje zgłoszenia, zakłócanie C ISZY NOCNEJ bo chodzi silnuk cięzarówki.
  Proszę o zanotowanie mego zgłoszenia i ZAPISANIE.
  Policjantka odpowiada, że nie muszę słyszeć jak ona zapisuje.
  Nie potwierdza że zanotowała.
  Na moje nalegania, odpowiada, "SPRAWDZIMY".

  MAFIA URZĘDNICZA która wydała WYROK ŚMIERCI na mego OJCA Ryszarda Dębskiego w 2007, na mego Kuzyna Marka Niwińskiego, za to że wystawiła NIELEGALNIE HANGAR dla TESCO kradnąc licząc że UDA IM SIĘ UKRAŚĆ pod TEREN DOJAZDOWO-ROZŁADUNKOWY nasza sąsiadującą posesje i ROZEBRAĆ nasze DOMY, dalej NIE ODPUSZCZA.

  URZĘDNIK POLSKI MORDUJE.
  Powtarzam URZĘDNIK POLSKI, KRADNIE i MORDUJE SWOKE OFIARY.
  URZĘDNIK POLSKI POSTANOWIŁ UDOWODNIĆ CAŁEMU ŚWIATU, że MA PRAWO KRAŚĆ i MORDOWAĆ bo BEZPRAWIE POLSKIE mu na to pozwala.
  Nawet PREZYDENT Komorowski jak i TUSK gdyby im to zrobili pod oknami NIE MA ZĄDNYCH SZANS OBRONY.
  Poprostu SZPONY MAFII URZĘDNICZEJ w POLSCE i BEZPRAWNEGO jej działania poszły tak daleko, że NAWET ONI jeśmi MAFIA POSTANOWI są narażeni na UTRATĘ ŻYCIA bo jakiemuś BANDZIOROWI Spodobała się Twoja Własność to poprostu UKRADNIE Ją TOBIE a CIEBIE i cała TWOJĄ RODZINĘ " W Y B I J E".
  Tak to jest teraz POLSKA rzeczywistość.
  Jest godzina 2-ga 20 rano, pod moimi oknami przy ul. Kąkolowej 81/2 cały czas pracuje silnik ciężarówki z dostawą do TESCO numer rejestracyjny "TPI 03 GL".
  Bandytyzm jest nieokiełzany w Polsce.
  Zgłosiłam, ale pomimo zgłoszenia od ponad pół godziny Policja się nie zjawiła.
  Po co przeciez POLICJA współpracuje.
  Pani ze stanowiska numer 6 pod 997 numeru Alarmowego Policji , pewnie miała rozkaz NIC NIE ROBIĆ......?????
  Silnik pracuje....TPI03GL
  POLICJA nie reaguje na to ewidentne wykroczenia.
  Polska bezprawia i przemocy to jest nasza obecna rzeczywistość.
  Przetrzymaliśmy wiele, ale żeby doszło do SAMOSĄDU pod okiem POLICJI to jeszcze tego nie było.
  Nie zgłaszam na Komisariacie w Wawrze, bo mnie uprzerdzono, że mogę więcej z NIEGO NIE WYJŚĆ.
  Czy jesteśmy KRAJEM ZBRODNIARZY.
  Tylko dlatego, że nie pozwalam UKRAŚĆ naszego dobra, to znaczy Kąkolowej 81 w Warszawie, mam być SZYKANOWANA i NĘKANA.
  TESCO i Tadeusz Krysik z listy Wildstejna maja długie łapy, ale czy URZĘDNICY dla NICH i Kradzieży Kąkolowej 81, będą DYSKREDYTOWALI przed całym światem siebie i Rządzących w Polsce.
  Ciekawe jak to sie skończy.......
  Ciężarówka TPI03GL dalej pracuje na pełnych silnikach.
  Policji po 40 minutach od zgłoszenia nie widać.
  No coż pójdę sobie zrobić herbatę.
  Ludzie przeżywali Obozy Koncentracyjne, ja również W Y T R Z Y M A M
  w Obozie Koncentracyjnym XXI wieku, przy ulicy Kakolowej 81 w Warszawie.
  Oboz ten stworzyli Urzędnicy Miasta Stołecznego Warszawy, dla swoich OFIAR bo kradną.
  POLICJA stoi na straży tego MORDU.
  Dokładnie jest godzina 2-ga 30 rano, puszczam w świat tą wiadomość.
  jeszcze Żyję, zobaczymy, co wymyślą jutro te Polskie URZĘDASY i skorumpowani POLICJANCI.
  Motor
 • @Rudolf 02:34:34 cd... Kąkolowa 81 w nocy z 08 na 09 września 2013
  Poniewaz Policja nie przyjeżdża biorę sprawe w moje ręce.
  Jadę zrobić zdjęcia zakłócającej ciszę nocną ciężarówki TPI03GL.
  Robię zdjecia od strony ul. Patriotów 154 od 2;53 do 2;59.
  Kierowca TPI03GL, ewidentnie wie co robi i jest dumny z zakłócania ciszy nocnej.
  Włączam reflektory mego samochodu w stronę ciężarówki aby uchwycić numer rejestracyjny, na dowód, że ciężarówka stoi pod moim domem.
  Zadzwoniłam i zrobiłam ponowne zgłoszenie na Policji pod 997, po raz drugi ok 2;45, to znaczy ponad godzinę po pierwszym zgłoszeniu o 1;40.

  Tym razem zgłoszenie przyjmowało Stanowisko nr. 5.
  Zapytałam Policjantkę spod 997 czy rozmowa jest nagrywana.
  Odpowiedź TAK.
  Poinformowałam ponownie o sytuacji zakłócania ciszy nocnej i podałam informację, że z powodu BRAKU INTERWENCJI ze STRONY POLICJI od ponad godziny, wszystko opisałam na stronach www.nowyekran.net i wysłałam na cały świat !!!!!!!!!!!!
  itd itp
  Rozmowa była nagrawana więc nie będę tu opisywała.
  Dopiero powiadomienie POLICJI spod 997 o WYSŁANIU NA CAŁY ŚWIAT POWIADOMIENIA o BRAKU OCHRONY ze STRONY POLICJI powoduje, że radiowóz "HPZ B704" pojawia się ok godziny 3;59. Widzę, że nadjeżdza, omija obijętnie TPI03GL, pomimo że słychac jak PRACUJE MOTOR CIĘŻARÓWKI , zatrzymuję ten Radiowóz kiedy pojawia się nawysokości mojego samochodu.
  Ewidentnie Policjanci Zignorowali Sytuację.

  Pytam Policjantów, czy może jadą ze zgłoszenia Kakolowej 81.
  Odpowiedź Policjantów jest TAK.
  Wówczas informuję Policjantów, na ulicy, że to ja wezwałam Policję, że już wszystko opisałam na internecie, jak również, że zrobiłam zdjęcia ciężarówki TPI03GL ze wszystkich możliwych stron na jakie pozwalały warunki nocne. Dodalam, że motor ciężarówki TPI03GL chodzi bez przerwy od godziny 1-szej a obecnie jest 3;00.
  Podziękowałam Policjantom za przyjechanie po ponad 2 godzinach.
  Odjechałam do mego domu przy ul. Kąkolowej 81.
  O godzinie 3;30 MOTOR ciężarówki nr. rej. TPI03GL został wyłączony.
  Pytanie Czy Kierowca TPI03GLzostał ukarany madatem i czy zostanie pociągnięty do odpowiedzialności ?
  Sprawdzą moi Adwokaci.
  Znęcania sie nademną i wszystkimi mieszkańcami Kakolowej 81 jest notoryczne.

  Zobaczymy, ile minut po odjeździe Policji, kierowca TPI03GL włączy swój silnik.
  Jest to Wyniszczanie i Zgładzanie jak w nazistowskich Obozach Koncentracyjnych.
  Urzędnik Polski to Oprawca który Morduje.
  Policja , dopiero po powiadomieniu Światowym zainterweniowała.
  Ciekawostka;
  Bezsenna noc równiez , U moich sasiadów-oprawców-złodziei z Kąkolowej 81a, KALBARCZYKÓW, którzy to 2005 roku, wpisali w HIPOTECE że są właścicielami naszej Kąkolowej 81 (znajomek w Hipotece, zapomniał dopisac literki "a" przy numerze ich posesji we wpisie w Hipotece).
  Czekali na dobrą wiadomość, że nareszcie sie mnie pozbyli, że kradziez się udała !?

  Widziałam u Kalbarczyków o 3-iej nad ranem palące się światła.
  No cóz PRYWATNA POLICJA jaką się WYCHWALAŁ Pan Paweł Kalbarczyk i tym razem go zawiodła ( w domu byli w ciądu dnia Rodzice Kalbarczyków) !!!!!
  No cóż BANDYTYZM i tym razem nie wypalił.

  Obóz Koncentracyjny XXI w Warszawie przy ul. Kakolowej 81, spróbuje trochę pospać.
  Jest godzina 4;16 rano.......... 09 września 2013 roku
  Elzbieta Hanna Dębska-Paczka
 • @Rudolf 04:16:57 cd piekła teraz godzina 04;37 dnia 9 września 2013
  Godzina 4;37 RANO 09 września 2013, ciężarówka TPI03GL właśnie rozpoczęła rozładunek. Silnik tej ciężarówki chodził od godziny 1-szej w nocy do godziny 3;30 bez przerwy.
  Policja po 2-ch zgłoszeniach nareszcie zainterweniowała o 3;30
  Obecnie po odjeździe Policji kierowca postanowił rozpocząć rozładunek. Jest godzina 4;40. Cisza nocna tych z patriotów 154 nie obowiązuje. Dziasiaj nie spaliśmy od godziny 1-szej w nocy do 5-tej rano.
  Obecnie trzeba iść do pracy po nieprzespanej nocy.
  BANDYTYZM URZĘDNIKA POLSKIEGO nie MA WYMIARU.
  Mordercy URZĘDNICY są wśród nas.
  OTO POLSKA Donalda TUSKA, bandytyzm, mafia, złodziejstwo i nekanie.
  TAK pod dokumentami podpisuja się polscy MORDERCY-URZĘDNICY. Prezydent Komorowski, Premier Tusk, to chyba Marionetki z których prosty urzędnik kpi.
  Polska krajem NAZISTÓW.
  I Obóz koncentracyjny XXI wieku, Urzędnik Polski stworzył przy Kakolowej 81 w Warszawie.
  Tu MORDUJĄ najemni bandyci z polecenia URZĘDNIKA Polskiego i którego WSPOMAGA zaufana "POLICJA".
  Zgłosiłam rozładunek, który dosłownie 5 minut po moim zgloszeniu, został zastopowany a paka Ciężarówki ZAMKNIĘTA, że niby nic sie nie dzieje.
  Czyżby "kumplowie na służbie w dniu dzisiejszym z Wawra" POWIADOMILI że jadą bo jest zgłoszenie.
  Godzina 4;37 rano 09 sierpnia 2013, ciężarówka TPI03GL właśnie rozpoczęła rozładunek.
  Silnik tej ciężarówki chodził od godziny 1-szej w nocy do godziny 3;30 bez przerwy.
  Policja po 2-ch zgłoszeniach nareszcie zainterweniowała o 3;30 obecnie po odjeździe Policji kierowca postanowił rozpocząć rozładunek. Jest godzina 4;40.
  Cisza nocna tych z patriotów 154 nie obowiązuje. dziasiaj nie spalismy od godziny 1-szej w nocy do 5-tej rano.
  Obecnie trzeba iść do pracy po nieprzespanej nocy.
  BANDYTYZM URZĘDNIKA POLSKIEGO nie MA WYMIARU.
  Mordercy URZĘDNICY są wśród nas.
  PRACUJĄ MORDERCY dla MAFII do której należy T E S C O, Tadeusz Krysik, Kalbarczyki, Czermaki i inni. MAFIA ZŁODZIEJI i OSZUSTÓW, która podstawiona została przez URZĘDNIKA POLSKIEGO bo RZĘDNIK razem z tymi tu podanymi powyrzej KRADNIE i NICZEGO sie NIE BOI.

  OTO POLSKA Donalda TUSKA, bandytyzm, mafia, złodziejstwo i nekanie.
  TAK, pod dokumentami i decyzjami podpisują sie polscy MORDERCY-URZĘDNICY.
  Okazuje się, że Prezydent czy Premier i inni ze Świty, to Marionetki , z których prosty urzędnik kpi.
  Polska krajem NAZIMU i BANDYTYZMU na SZEROKĄ SKALĘ.
  Obóz koncentracyjny Urzędnik Polski stworzył przy Kąkolowej 81 w Warszawie od 2007 roku.
  Tu MORDUJE URZĘDNIK i POMAGA mu o dziwo POLICJA.

  Powiadomiony przez Policję kierowca-dostawca zamknął pakę TPI03GL.
  Kpi z nas przy Kakolowej 81, kpi z Policji.
  B E Z P R A W I E KRÓLUJE, przeciez w POLSCE MORDERCA i ZLODZIEJ ma ZASWSZE RACJĘ.
  Polaku bój się, bo inaczej cię nękaniem wykończą a jak nie to poprostu zamorduja, jak Ryszarda Dębskiego i Marka Niwińskiego.
  Tak Urzędnicy i ich POMOCNICY MORDUJĄ.........
 • @Rudolf 05:11:01 godzina 05;10 09 wrzesień 2013
  godzina 05;10 09 wrzesień 2013
  właśnie w tej chwili kierowca-dostawca TKI03GL odjechał.
  Stworzył piekło przez całą noc.
  Pomagali pracownicy TESCO i opieszała Policja.
  Teraz my musimy iść do pracy po nieprzespanej nocy.
  To jest POLSKA Donalda TUSKA i Bronisława Komorowskiego.
  Decyduja o Życiu i Śmierci Ludzi, zwykli dostawcy i urzędnicy.
  Obóz Koncentracyjniy XXI wieku przy ul. Kąkolowej 81 w Warszawie disiaj nie miał ofiary śmiertelnej, ale niestety wykończeniy ludzie którzy tu mieszkają, mszą iść do pracy.
  Ale co to obchodzi Morderców-Oprawców urzędników.
  Co to Obchodzi DYREKCJE Skorumpowana i ZŁODZIEJSKĄ z TESCO.
  Co to obchodzi Policje.
  Polski Urzędnik Złodziej jest Rżadny KRWI i nastepnych ofiar.
  B E Z P R A W I E w P O L S C E razem ze Z Ł O D Z I E J S T W M robią doskonałą parę.
  Po co rządy skoro BEZPRAWIE i ZŁODZIEJ ma zawsze rację, nawet w Sądach Siedzą na NAJWYŻSZYCH STANOWISKACH. mam taka jedna w Rodzinie, nie zatrzyma ja nic, w morderczym oszukańczym wyścigu do przestepstwa. Wysoko Postawiona w Sadownictwie Sędzina. A może warto by było sie i tym zainteresować. Ale kto to zrobi, skoro w Polsce Złodziej złodziejem pogania !!!!!!!!
 • @Rudolf 05:21:38 godzina od 6-tej rano dostawy do Patriotów 154
  T E S C O się mści, tej nocy pomimo piekła na ziemi, NIE UDAŁO SIĘ WYKOŃCZYĆ Kąkolowej 81 w Warszawie.
  09/09/2013
  06;00 dostawa pieczywa
  06;05 do 7;14 inne dostawy
  07;15 do 7;50 nr. rej. "SCZ 18250" SILNIK CIĘŻARÓWKI WYJE, kierowca-dostawca gazuje do dechy, zaprzestaje na chwile podczas wyładunku JEDNEJ PALETY
 • @Rudolf 07:43:06 Skandaliczna wypowiedź TUSKA
  cóż sie dziwić że TESCO ze swoim "najemnymi zbrodniarzami" MORDUJE skoro okazuje się, że na pytanie dziennikarza do Donalda TUSKA, odnosnie opinii iż 70% francuzów uważa że POLACY to NAZIŚCI odpowiedział co następuje;

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/09/06/szokujaca-wypowiedz-donalda-tuska-z-3-wrzesnia-2013-jest-usuwana-z-you-tube/

  Przecież przy Kąkolowej 81 w Warszawie, właśnie tak samo jak to robili nazisci Pracownicy TESCO z Urzędnikami i Policją stworzyli Obóz Koncentracyjny XXI wieku, bo postanowili jak zaborcy odebrać własność prawowitym właścicielom.
  Dostawcy, pracownicy TESCO, Policjanci, umaja nakaz WYKOŃCZYĆ wszelkimi sposobami tych z Kakolowej 81.
  "Obława" trwa dzień i noc.
  Znęcaja sie wg najstarszych stalinowsko-komunistycznych metod.
  Do tego dochodzi od czasu do czasu HITLEROWSKI OKRZK
  "HAIL HITLA".
  W takich warunkach niedziwie się Francuzom, że sa przekonani, że POLACY TO NAZIŚCI.
  Oto do czego doprowadziło POLSKI BEZPRAWIE.
  Brawo Panie Tusk,
  Pani Gronkiewicz,
  Brawo cała "ELITO przy WŁADZY" , oto jak nas widzą inne narody.
  Bo MORDUJECIE SWOICH !!!!!!!!!!!!!
 • @liberalkonserwatywny 08:30:44 Jowy i bojkot wyborów do sejmu
  Trzeba się zorganizować w temacie JOW.Do rad gmin,miast,dzielnic i powiatów przygotowywać kandydatów bezpartyjnych popierających i rozumiejących czym jest JOW.Natomiast do parlamentu europejskiego i sejmu oraz senatu bojkot wybrów.Jesteśmy w posiadaniu apelu pani Anny Walentynowicz o bojkot wyborów.Trzeba zacząć od samego siebie.Spojrzeć sobie w twarz stojąc przed lustrem i zadać proste pytanie co ja robię żeby Polska była Polska?Stefan Michał Dembowski za ca prezesa Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy York www.stowarzyszeniedemokracjausa.com

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej