Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
176 postów 115 komentarzy

PREMIER TUSK NA POMNIKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Protestujący związkowcy postawili Donaldowi Tuskowi pomnik przedstawiający satrapę z Korei Północnej, wzbogacając go znanymi rekwizytami, ale przy zmienionej arytmetyce wyborczej, każdy z nich odpowie za swoje czyny...

Naród sprezentował pomnik polskiemu premierowi.

Pomnik premiera Donalda Tuska, fot. PAP/Leszek SzymańskiFoto: PAP

 

Czy widać podobieństwo polskiego premiera z chińskim cesarzem i umiłowanym przywódcą Korei Północnej ?

Pewien chiński cesarz znany z beznadziejnych i okrutnych rządów miał taki zwyczaj, że systematycznie wsłuchiwał się w głos swojego ludu i gdy tylko słudzy donieśli mu, że upokorzony, gnębiony i okrutnie wyzyskiwany naród przestał złościć się i śmieje się, natychmiast w obawie o swoją głowę zmienił postępowanie. Polski premier na wieść o postawieniu karykatury jego pomnika przed sejmem, zrozumiał to opacznie i z rozbrajającym uśmiechem oznajmił przedstawicielom swoich mediów, że jest szczęśliwy z tego powodu i nie uznał za stosowne, na poważne potraktowanie żartów protestujących związkowców.

W swoim zadufaniu i arogancji uznał, że związkowcy mówiąc: - Uko­cha­ny panie pre­mie­rze, Do­nal­dzie drogi, słoń­ce ty nasze, prze­peł­nie­ni ra­do­ścią z rzą­dów ła­ska­wych, my naród pod­da­ny skła­da­my ci szcze­re i ra­do­sne po­dzię­ko­wa­nia. Nie­wy­sło­wio­na jest wdzięcz­ność i nie­wy­po­wie­dzia­ne uwiel­bie­nie nasze. Za to, co dla pod­da­nych swo­ich, cięż­ką pracą na co dzień, ha­rów­ką nie­ludz­ką czy­nisz- usiłowali poprzez kpinę i żart, zaprotestować i   pokazać premierowi swoją dezaprobatę dla kierowanego przez niego rządu. Nie trzeba być cesarzem, by nie zauważyć, że zebrani związkowcy, odsłaniając ten pomnik-kukłę,  „dzię­ko­wa­li" Tu­sko­wi m.​in. za brak usta­wy o re­fe­ren­dum, wy­dłu­że­nie wieku eme­ry­tal­ne­go i złą sy­tu­ację służ­by zdro­wia-, który na wieść o odsłonięciu jego pomnika powiedział: "jeśli jest on sło­necz­ny i sym­pa­tycz­ny, to dzię­ku­je i cie­szy się". Premierzy bywają mniej lub bardziej nieudolni, bowiem zamiłowanie do piłki nożnej niekoniecznie musi iść w parze z predyspozycjami do zarządzania i kierowania, a zwłaszcza takim państwem jak Polska. Premier powinien jednak być mądry i rozsądny. Jaruzelski, wobec protestów narodu, mimo, że posiadała za sobą głosy całego sejmu, rozpisał wybory i ustąpił. Od premiera rządu mam prawo oczekiwać, że przy takiej ocenie jego rządu i rządzenia, nie dopuści, by jego pomnik zamiast niego objechał całą Polskę, a nasz kraj stał się pośmiewiskiem Europy.

Już dawno pisałem- „Kończ Waść wstydu oszczędź”. Polska to nie jest prywatny folwark premiera i jego zwolenników.

Przy tej okazji należy również przypomnieć charakter i „troskę” o obywateli pana premiera, gdy pofatygował się do działkowców, by na ich terenie solennie przyrzekać im, że nowelizacja ustawy działkowej będzie prowadzona według projektu obywatelskiego. Z zapowiedzi pozostał tylko język, w jakim ma być dalsze procedowanie, bowiem wszystko inne, włącznie z brakiem ustawy jest możliwe. Na obecnym etapie projekt obywatelski, nijak się ma do oryginału i jest zwykłym naigrywaniem się z działkowców. Mimo oburzenia, rozgoryczenia i oburzenia działkowców posłowie Platformy zdają się dawać do zrozumienia iż wypowiedź premiera, to była tylko kiełbasa wyborcza. Jeżeli prace komisji będą odbywać się w takim duchu, to do 21 stycznia 2014 roku nowa ustawa nie zostanie uchwalona, a wówczas los działek w rękach gmin.

Jeżeli po przeczytaniu tylko tego fragmentu,  zastanowimy się przez moment, to dojdziemy do przekonania, że niezadowolenie społeczne jest powszechne, a po stronie rządzących są tylko fakty pogarszania się sytuacji naszego narodu, a zadowolony jest jedynie obóz rządzący i wspierający go dziennikarze. Premier nie jest cesarzem, ale zasady w historii są powielane. Każdy musi odpowiadać za swoje czyny. Jeżeli wspierający premiera i jego partię, godzą się na model rządzenia, w którym kłamstwo jest podstawą osiągania określonych wskaźników sondażowych, to nie stanowią oni obecnie większości pozwalającej na takie lekceważenie społeczeństwa.

Protestujący związkowcy postawili Donaldowi Tuskowi pomnik przedstawiający satrapę z Korei Północnej, wzbogacając go znanymi rekwizytami, ale przy zmienionej arytmetyce wyborczej, każdy z nich odpowie za swoje czyny.

Michał Podobin

KOMENTARZE

 • @ autor
  Bardzo dobry artykuł, przedstawiający prawdę o tym rządzie i ich poplecznikach.

  Pozdrawiam
 • @mjg53 18:50:04
  Opis Leminga . Leming; osobnik człekopodobny wyprodukowany i zaprogramowany przez propagandę mediów polskojęzycznych, które zostały powołane przez służby specjalne. Materiałem podatnym do stworzenie leminga to: byli SB-ki, agenci, komuchy, lewaki, potomkowie NKWD, KGB, górale z góry Synaj i inni dewianci, którzy chcą ukryć wrogość do Polski i naszej tożsamości. Zadaniem lemingów jest atakować wszystkich, którzy krytykują Tuska i P O, albo wspomną o możliwości zamachu w Smoleńsku. Jeżeli zamordowano Prezydenta i 95 osób w tym najważniejsze osoby w państwie oraz dowódców wszystkich rodzajów sił zbrojnych, lemingi są po to aby ten fakt zagłuszać. Główny leming kaszubsko-niemiecki oddał wszystkie dowody ruskim i nie dopuścił do zbadania przyczyn tragedii przez ośrodki naukowe. Zaraz po tragedii uruchomiona została machina łgarstw, którą karmiono rodziny ofiar i społeczeństwo. Dowody w sprawie są systematycznie niszczone w przeciwieństwie do innych katastrof gdzie zespoły naukowców badają każdy detal. Ponieważ leming nie posiada ludzkich odruchów, uczuć i możliwości myślenia jego pożywieniem są; pogarda dla innych, łgarstwa, chamstwo, agresja. Jeżeli lemingowi brakuje już pożywki to media uruchamiają lawinę ataków i wywołują konflikty. Wtedy lemingi na nowa mają dostarczaną pożywkę. Ponieważ zadaniem wrogich naszemu narodowi mediów polskojęzycznych, których posiadaczami są służby specjalne na usługach ; MO-SADU, KGB i CIA lemingi są stale dokarmiane. Łgarstwa, ośmieszanie naszych; tradycji, religii i obyczajów wyrzucanie ze szkół nauki historii i religii ma służyć wynarodowieniu Polaków. W miejsce wciskanego polakom internacjonalizmu, który został odrzucony, wciska się europejskość w najgorszym wydaniu, która niesie ze sobą dewiacje, zboczenia oraz obce narodowi ideały. Obłąkana ideologia komunistyczna jest zastępowana kultem pieniądza i poniżaniem naszej dumy narodowej w czym uczestniczą agenci z "nocnej zmiany". Lemingi maja zapewnioną pożywkę dopóki nie zostaną wyrzucone na śmietnik obce, polskojęzyczne media i ich antypolska propaganda. Naród zawsze w chwilach trudnych jednoczył się i teraz też tak będzie.
 • SZKODA CZASU DLA HYDRY NISZCZĄCEJ NASZ KRAJ !
  Szkoda tylko było czasu na budowę tego pomnika.Ten wyzuty z elementarnego patriotyzmu wysraniec nie zasługiwał na takie poświęcenie ! On i jego cała ekipa, musi przynajmniej moralnie zdechnąć ! Dość tej unijnej gangreny zainfekowanej naszemu narodowi !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej